آموزش تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرات موبایل ویژه بازار کار

آموزش تعمیرات موبایل به صورت کاملا علمی و عملی در مرکز تیم تعمیرات به شما آموزش داده خواهد شد. این آموزش‌ها به صورتی هست که ویژه بازار کار برنامه ریزی شده است. به دلیل اینکه ما بیش از یک‌دهه تجربه موفق در زمینه تعمیرات موبایل داریم. کاملا می‌دانیم که چه چیزهایی آموزش بدهیم که فردی که تازه می‌خواهد وارد این حوزه شود چه نیازهایی دارد. شما در یک محیط کاملا عملی این کار را یاد خواهید گرفت. بعد از اتمام دوره آموزشی شما می‌توانید برای کسب تجربه بیشتر در کار تعمیرات پیش ما یک دوره کارآموزی نیز بگذرانید. این کار باعث می‌شود که شما در مدت کوتاهی به یک تکنسین تعمیرات موبایل با تجربه تبدیل شوید. بعد از گذشت دوره کارآموزی شما صددرصد صفر تا صد کار را می‌توانید به تنهایی انجام دهید.

شما از این به بعد می‌توانید یک مغازه تعمیرات موبایل راه بیاندازید. یا در یک مغازه قسمت تعمیرات آن را اجاره یا به صورت درصدی کار کنید و کسب درآمد داشته باشید. این دوره نیز یک سال پشتیبانی بعد دوره نیز دارد. این کامل ترین دوره در این زمینه است و هیچ دوره مشابهی وجود ندارد. ما به دلیل تجربه ای که داریم و آموزش‌هایی که به افراد مختلف دادیم و نتیجه کار آن‌ها را می‌بینیم. ضمانت صددرصدی برای آموزش‌ها به شما خواهیم داد.

آموزش تعمیرات موبایل سخت‌افزار و نرم‌افزار
 • برای آموزش تعمیرات موبایل چه دوره هایی داریم؟

آموزش سخت‌افزار آیفون

در این دوره شما به طور کامل یادخواهید گرفت. که تمامی مدل‌های گوشی آیفون را تعمیر کنید. تمامی موارد به تعویض قطعات از ساده ترین مثل تعویض باتری، تا تعویض انواع آی‌سی در مادربردها حتی مثل گوشی ایکس و بالاتر که مادربرد آنها دوطبقه و پلمپ است را به طور اصولی عیب‌یابی و تعمیر نمایید. این کار را فقط تعمیرکاران حرفه‌ای انجام می‌دهند.

و تمامی قلق های تعمیرات گوشی آیفون که تجربه سالها کارکردن ما است را می‌آموزید.

برای اطلاعات بیشتر دوره لطفا تماس بگیرید.

آموزش سخت‌افزار اندروید

در این دوره شما به طرز صحیح باز و بست انواع گوشی که مراحل مختلفی دارد. و خیلی از مدل‌ها پلمپ هستند و از روی تاچ و ال‌سی‌دی باز می‌شوند را یاد می‌گیرید. بعد از آن تعویض قطعات مختلف مانند سوکت شارژ تعویض آی‌سی از روی مادربرد و عیب‌یابی کامل آن را به صورت کاملا عملی در محیط تعمیرگاهی یاد خواهید گرفت.

تمامی قلق‌های تعمیراتی در این زمینه که تجربه سالها کارکردن ما است را در چند ماه خواهید آموخت.

برای اطلاعات بیشتر دوره لطفا تماس بگیرید.

آموزش جامع تعمیرات نرم‌افزاری موبایل

در این دوره شما به طور کامل یاد خواهید گرفت. که تمام مدل‌ و برند‌های مختلف را با فایل‌ها و روش‌های مختلف فلش بزنید. برداشتن گوگل اکانت (frp) در گوشی‌های مختلف در ورژن‌های اندروید مختلف را نیز یاد خواهید گرفت. ساخت اپل‌آیدی وریفای شده همچنین بازکردن اپل ایدی قفل شده بر روی گوشی‌های مختلف را نیز یاد می‌گیرید. ترمیم سریال و شبکه نیز در برند های مختلف به شما آموزش داده خواهد شد.

شما تمام موارد و قلق‌های نرم‌افزاری را در این دوره خواهید آموخت.

برای اطلاعات بیشتر دوره لطفا تماس بگیرید.

برای مشاوره و سوالات بیشتر با شماره 09126108897 تماس بگیرید.

چرا دوره را در مرکز تیم تعمیرات باید یاد بگیرید؟

افراد زیادی را دیده‌اید در اطرافیان خود که مدرک دانشگاهی مختلفی دارند. مثل کارشناسی مهندسی مکانیک، برق و … که بعد از فارغ‌التحصیل شدن بیکار هستند و هرجایی برای مصاحبه می‌روند برای کاری استخدام نمی‌شوند. آیا به دلیل این کار فکر کردید؟ بیشترین دلیل برای ردشدن در مصاحبه کاری نداشتن علم کار عملی و تجربه در آن کار است. صرف داشتن مدرک برای کار اصلا کارآمد نیست. در مجموعه ما علاوه بر اینکه شما به صورت علمی دانش مهارت تعمیر انواع موبایل را یاد می‌گیرید. با کار عملی در یک محیط کاملا تعمیرگاهی که روزانه ده ها موبایل مختلف تعمیر می‌شود. یک تجربه بسیار ارزشمند در این زمینه را نیز کسب خواهید کرد.

دوره کارآموزی تعمیر موبایل بعد از دیدن آموزش

این یک پیشنهاد عالی هست که شما بعد از آموزش یک دوره کارآموزی را بگذرانید. این کار را شما فقط در مرکز ما می‌توانید انجام دهید. به دلیل اینکه ما یک آموزشگاه نیستیم که به شما برای این کار مطالب تئوری و یک مدرک گذراندن دوره بدهیم. شما در دوره کارآموزی تجربیات بیش از یک‌دهه کارشناسان تعمیر موبایل ما را در عرض چند ماه کسب می‌کنید. بعد از آن به جرات و با تضمین به شما می‌گویم که می‌توانید به راحتی کسب و کار خود را راه بیاندازید. یا در هرجایی که خواستید در مصاحبه برای کار تعمیرات موبایل قبول شوید و کسب درآمد خوبی داشته باشید.

تعمیرات تخصصی گوشی آیفون
 • تعمیرات تخصصی گوشی آیفون با ضمانت و قطعات اصلی

تعمیرات تخصصی گوشی آیفون یکی از خدمات تخصصی مرکز ما می‌باشد. این کار توسط تکنسین‌های ما که بیش از یک دهه تجرب در این زمینه هستند انجام می‌شود. همچنین متخصصین ما همیشه با پیشرفت تکنولوژی خود را بروز نگه می‌دارند. اینکه یک تکنسین با تجربه و با علم بروز دستگاه شما را تعمیر نماید خیلی مهم است. در کنار این مسائل مرکز تیم تعمیرات دارای تجهیزات روز دنیا است. با پیشرفت تکنولوژی باید دستگاه‌های تعمیراتی نیز بروز باشد. این کار باعث می‌شود تا عیب‌یابی و تعمیر گوشی به درستی انجام شود.

در تعمیر گوشی آیفون شما مهم است از چه قطعاتی استفاده شود. استفاده از قطعات اصلی کیفیت تعمیرات را بالا می‌برد. در تیم تعمیراتی ما برای تعمیر موبایل آیفون فقط از قطعات اصلی و روکاری استفاده می‌شود. همچنین ما برای تعمیرات و قطعات استفاده شد در گوشی شما ضمانت نیز خواهیم داد.

 • چرا ما تعمیرات گوشی آیفون شما را انجام دهیم؟

 1. از قطعات اصلی استفاده می‌کنیم.
 2. گارانتی تعمیرات می‌دهیم.
 3. برای قطعات استفاده شده نیز گارانتی می‌دهیم.
 4. با ابزارآلات روز دنیا تعمیرات را انجام می‌دهیم.
 5. در سریع‌ترین زمان این کا را انجام می‌دهیم.
 6. کمترین قیمت را داریم.
 7. ارسال رایگان داریم.
 8. مشاوره رایگان تعمیرات به شما قبل تعمیر خواهیم داد.
 • تعویض قطعات اصلی آیفون

قطعات اصلی از رو گوشی باز شده رو فقط از ما بخواهید و دلیل اینکه بسیار مهم است که از قطعات اصلی استفاده کنید. این است که شما یکبار هزینه خواهید کرد گوشی شما به درستی همانند قبل برای شما کار خواهد کرد  و هیچ گونه تفاوتی با قبل تعمیر با تعویض قطعات اصلی نخواهید داشت. آیفون فیکسر تعمیرات تخصصی گوشی آیفون شما را با بالاترین کیفیت و با ضمانت بی قید و شرط برای شما انجام میدهد.

 • بیشتر با چه ایراداتی آیفون‌ها برای تعمیر به مرکز ما سپرده می‌شوند.
 1. تعویض باتری اصلی و دارای ضمانت شش ماهه
 2. تعویض تاچ و ال‌سی‌دی اصلی
 3. تعمیر تاچ و ال‌سی‌دی آیفون
 4. حل مشکل شارژ نشدن
 5. حل مشکل وای فای
 6. حل مشکل تخلیه شارژ
 7. حل مشکل دوربین اصلی و سلفی
 8. حل مشکل و تعمیر فیس آیدی
 9. حل مشکل خاموشی
 10. حل مشکل خاموشی به دلیل آبخوردگی
 11. حل مشکل خاموشی به دلیل ضربه خوردگی
 12. ساخت و آنلاک اپل آیدی
 13. ریستور و آپدیت کردن گوشی
 14. حل مشکلات صدا و …
تعمیرات آیفون
 • تعویض باتری آیفون اصلی و دارای ضمانت شش ماهه

تعویض باتری آیفون در مرکز ما کمتر از 30 دقیقه زمان نیاز دارد. این کار در سرع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. باتری های وارداتی ما تماما اصلی هستند و این موضوع باعث گارانتی بی قید و شرط ما در بلند مدت است. باتری گوشی‌های اپل از جنس لیتیوم یون هستند. این باتری‌ها که از مواد شیمیایی ساخته شده اند عمر حدود دو سال دارند. این عمر باتری یعنی در حدود 500 بار شارژ کامل کردن در گوشی است. این عمر بستگی به استفاده شما ممکن است کم و زیاد شود و برای همه یکسان نیست. اگر شما به درستی شارژ و دشارژ را انجام دهید این عمر افزایش پیدا می‌کند.

بهتر است شما باتری گوشی را در حدود 10 درصد که رسید با شارژ متصل کنید. بگذارید گوشی تا حدود 95 درصد شارژ شود و بعد آن را جدا کنید. در هنگام شارژ از گوشی خود استفاده نکنید. شب تا صبح هنگامی که خواب هستید گوشی را به شارژ وصل نکنید. سعی کنید بیشتر از اینترنت وای فای استفاده کنید تا از اینترنت سیمکارت این یکی از موارد مهم است. اگر این موارد را شما رعایت کنید باتری گوشی شما اگر اصلی باشد، بالای دو سال عمر خواهد کرد.

منبع : https://www.ifixit.com/Device/iPhone

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *