تعمیر آیفون
تعمیر آیفون

تعمیرات آیفون یکی از خدمات تخصصی مرکز تیم تعمیرات می‌باشد. ما می دانیم که گوشی تلفن همراه شما چقدر برای شما مهم است و شما علاقه زیادی به آن دارید. پس مدت زمان تعمیر آن را به حداقل رساندیم تا شما زیاد از موبایل اپل خود دور نباشید. مورد بعدی که شما ممکن است نگران آن شوید و ما از آن خبردار هستیم جنس قطعه جایگزین در تعمیر است که با توجه به حساسیت شما ما از قطعات اصلی روکاری استفاده می کنیم که بعد از تعمیر دوباره گوشی شما همان کیفیت عالی قبل را داشته باشد و شما کیفیت عالی را دوباره با گوشی ایفون خود تجربه کنید.

ما برای تمامی ایرادات که برای گوشی شما به وجود آمده است و آن را برای شما تعمیر کنیم ضمانت خواهیم داد. این ضمانت هم شامل قطعات استفاده شده و هم کار تعمیرات است. ما با تجهیزات روز دنیا و با استفاده از قطعات اصلی روکاری این کار را برای شما انجام می دهیم و خیالمان از کیفیت راحت است و ضمانت بی قید شرط می دهیم. شما هم با خیال راحت این کار را به تیم تعمیرات بسپارید.

مشتریان بیشتر با چه ایراداتی برای تعمیر ایفون به ما مراجعه می کنند؟

تعویض باتری

تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی

آپدیت و حل مشکلات نرم افزاری

تعمیر بیس باند (آنتن گوشی)

تعمیر مشکلات شارژ

ارتقاء هارد گوشی

حل مشکل وای‌فای و بلوتوث

حل مشکلات ضربه و آبخوردگی

تعمیرات فیس آیدی

تعمیر موبایل آیفون
تعمیر آیفون

امروزه به دلیل حساسیت کار تعمیرات گوشی آیفون این کار بسیار تخصصی شده است. برای اینکه مرکزی بتواند این کار را به خوبی انجام دهد و به شما زیان نرساند. می‌بایست تجهیزات بروز دنیا و همچنین، تکنسین‌های با تجربه و با دانش را در اختیار داشته باشد. در مجموعه ما این تجهیزات برای این کار بسیار حساس تامین شده و تیمی بسیار قوی از نظر دانش و تجربه برای کار تعمیر گوشی اپل شما گرد هم آمده است. و با استفاده از قطعات با گارانتی این کار را با سرعت بالا برای شما انجام می‌دهد.

تعویض باتری آیفون اصلی با ضمانت سه ماهه

تعویض باتری آیفون اپل با سه ماه ضمانت و بهترین قیمت در مرکز تیم تعمیرات انجام می شود. این کار را ما در حضور شما و در کمتر از سی دقیقه برای شما انجام خواهیم داد. درست است که تعویض باتری موبایل اپل یکی از ساده ترین کارها در بین تعمیرات این موبایل محبوب است. ولی توصیه ما به شما این است که این کار را یک متخصص با تجربه برای شما انجام دهد که مشکلی برای شما به وجود نیاید.

تیم تعمیرات این کار را برای شما توسط متخصصین با تجربه بیش از یک دهه در مرکز خود برای شما انجام خواهد داد. بعد از تعویض چسب مخصوص آبندی را بدون هزینه اضافی برای شما می زنیم. تا بعد از باز شدن موبایل تا حدود ۹۰ درصد مقاومت در برابر آب گوشی شما حفظ شود.

این را در نظر بگیرید که بهترین زمان تعویض باتری آیفون موقعی است که سلامت باتری در تنظیمات گوشی شما به حدود ۸۰ درصد رسیده باشد. در صورت تعلل در این کار و جدی نگرفتن این موضوع صددرصد خرابی باتری آسیب هایی به گوشی شما خواهد زد. که یک هزینه اضافی را شما در کنار تعویض این قطعه خواهید داشت.

تعمیرات تخصصی آیفون
تعمیرات تخصصی آیفون

تعویض ال سی دی آیفون در کمتر از ۳۰ دقیقه

تعویض ال‌ سی دی آیفون اصلی روکاری که از گوشی‌های نو باز شده و بر روی گوشی شما نصب خواهد شد. این کار در مرکز ما کمتر از ۳۰ دقیقه زمان نیاز خواهد داشت. تمامی ال‌سی‌دی های اصلی ما دارای ضمانت و تضمین اصالت کالا را دارا می‌باشند. تفاوت ال‌سی‌دی اصلی و کپی از چند لحاظ می‌باشد اول اینکه کیفیت تصویر خیلی تفاوت خواهد داشت. از نظر فنی هم جنس فلت اتصال تاچ و ال سی دی به مادربرد گوشی خیلی حائز اهمیت می‌باشد. که اجناس کپی از جنسی خشک استفاده شده که عمر طولانی ندارند. پیشنهاد آیفون فیکسر به شما استفاده از اجناس اصلی و روکاری برای تعمیر گوشی شما می‌باشد.

تعویض گلس آیفون (شیشه روی تاچ و ال سی دی) اگر تاچ گوشی شما کار می‌کند و تصویر صفحه نمایش شما تصویر را درست نمایش می‌دهد. و فقط شیشه روی آن دچار شکستگی شده در مرکز تعمیرات ایفون ما تجهیزات لازم برای تعمیر آن فراهم شده است. در این حالت ابتدا گوشی شما باز می‌شود و تاچ وال‌سی‌دی بر روی دستگاه سپریتور قرار می‌گیرد. و شیشه روی آن را تکنسین جدا خواهد نمود.

در مرحله بعد چسب روی آن با محلول‌های مخصوص پاک خواهد شد. سپس چسب جدید بر روی ال‌سی‌دی زده خواهد شد و گلس ال‌سی‌دی بر روی آن گزاشته می‌شود. و وارد دستگاه پرس و حباب‌گیر خواهد شد. برای تمامی این مراحل تکنسین باید علاوه بر تجهیزات توانایی بالایی داشته باشد تا به درستی این مراحل انجام شود.

تعمیر مادربرد گوشی آیفون با تجهیزات روز دنیا

تعمیر مادربرد آیفون به دلیل فناوری بکار برده شده در این دیوایس بسیار سخت و حساس می‌باشد. پس شما نباید گوشی خود را بدست هر تعمیرکاری بسپارید. برای تعمیر آیفون تجهیزات روز دنیا بسیار حائز اهمیت است، و تکنسینی که آموزش‌های لازم کار با این تجهیزات و همچنین دانش تعمیر این تلفن همراه را داشته باشد. تعمیر مادربرد گوشی‌های مدل‌های آیفون ایکس به بعد که در دوطبقه به هم چسبیده هستند این حساسیت را بسیار بالاتر نیز برده است. در واقع بدون دستگاه‌های روز دنیا دست به تعمیر برد این گوشی زد خسارت‌های غیرقابل جبرانی به دارنده این گوشی خواهد زد. در مرکز ما این کار با ضمانت برای شما انجام خواهد شد، تا خیالتان از بابت گوشی گران‌قیمت خود راحت باشد.

تعمیرات بیس باند گوشی آیفون

تعمیرات بیس باند آیفون اپل و تعمیر مشکل نوسرویس و سرچینگ این گوشی در تیم تعمیرات قابل انجام می باشد. این خرابی و مشکل معمولا بر اثر ضربه خوردن موبایل به وجود خواهد آمد. برای تعمیر این مشکل مرکز تعمیراتی که به آن مراجعه می کنید باید تجهیزات روز دنیا برای تعمیرات را در اختیار داشته باشند.

بیس باند چیست ؟ اگر بخواهیم بیس باند را با یک مفهوم ساده برای شما توضیح دهیم آن را می توانیم با یک مودم مقایسه کنیم. همانطور که یک مودم وظیفه این را دارد که امواج اینترنت را دریافت کند. این بخش از گوشی شما نیز وظیفه دارد فرکانس هایی را که از دکل های آنتن هر اپراتور را دریافت کند تا گوشی بتواند آنتن دهد تا شما بتوانید از آن برای برقراری ارتباط چه تماس صوتی و یا پیامک و چه اینترنت گوشی استفاده نمائید. بلوک بیس باند در گوشی آیفون با موبایل های اندرویدی تفاوت بسیار زیادی دارد و این بخش از گوشی ایفون بسیار ساختمانی درست و استانداردی دارد.

تعمیر وای فای و بلوتوث موبایل اپل

یکی از ایرادات رایج در گوشی آیفون مشکل عدم روشن شدن وای فای و بلوتوث و یا ضعیف شدن آنتن آن است. در صورت روشن نشدن وای فای و بلوتوث در بیشتر مواقع باید آی‌سی مربوطه تعویض شود. در صورت تعویض آی‌سی در مدل های بالاتر از ۶ اس به بعد بعد از تعویض باید هارد دستگاه نیز آنلاک شود. تا آی سی جدید شناسایی و قابل کار کردن در گوشی باشد که این کار هم باید تجهیزات لازم و نیز تجربه بالا دارد. تا گوشی شما در حین تعمیر دچار آسیب نشود. ما برای اینکه کیفیت قبل را گوشی شما پس از تعمیر داشته باشد یک آی سی از روی مادربرد مشابه گوشی جایگزین خواهیم کرد.

همچنین تمامی این کارها با تجهیزات روز دنیا که در اختیار داریم بدون اینکه هارد گوشی را جدا کنیم، آن را آنلاک می کنیم تا بدون هیچ ریسکی گوشی شما تعمیر شود. در صورت روشن شدن و ضعیفی آنتن در بیشتر مواقع آنتن وای‌فای و بلوتوث دچار اختلال و آسیب شده است. با تعویض این قطعه مشکل موبایل شما برطرف می شود. اما گاهی نیز ما مشاهده کرده ایم که در صورت خرابی این آی‌سی نیز این مشکل به وجود آمده است. که با تعویض آی سی در کمترین زمان این مشکل را با ضمانت و بدون هیچ ریسکی برطرف می کنیم.

تعمیر مشکل شارژ نشدن گوشی آیفون

تعمیر مشکل شارژ در آیفون می تواند از ایرادات خیلی ساده و یا پیچیده در این گوشی باشد. در بیشتر مواقع مشکل شارژ در این گوشی به علت خرابی آی سی محافظ یو اس بی که در بین تعمیرکاران به اشتباه آی سی شارژ نامیده می شود. دچار خرابی و اختلال در شارژ کردن گوشی می شود و با تعویض آن این مشکل برطرف خواهد شد. در گوشی آیفون بر خلاف گوشی های اندرویدی خیلی کم دچار خرابی سوکت شارژ می شویم. ولی این مشکل نیز بسیار ساده با تعویض فلت شارژ نیز برطرف می شود.

اگر نوسان برق شدید وارد دستگاه شما شود علاوه بر آی سی محافظ یو اس بی ممکن است. خود آی سی شارژ و دیگر آی سی ها و المان هایی که در مسیر شارژ قرار دارند را هم نیز دچار سوختگی کند. که کار تکنسین تعمیرکار گوشی را اگر تجهیزات لازم را برای عیب یابی نداشته باشد بسیار سخت و یا غیر ممکن نماید.

خوشبختانه در مرکز ما تجهیزات لازم برای تکنسین ها فراهم شده و برای تعمیرات دقیق عیب یابی به سرعت انجام خواهد شد. و با آزمون و خطا کار تعمیرات انجام نمی شود و گوشی شما با استاندارد های لازم و زمان خیلی کم تعمیر خواهد شد. تمامی قطعات مصرفی برای تعمیرات ایفون از آی سی و فلت و المانها از روی مادربرد سالم و اصلی برداشته شده و بر روی گوشی شما نصب می شود. که این کار باعث می شود گوشی شما پس از تعمیر همانند قبل به خوبی کار کند.

تعویض دوربین موبایل آیفون

دوربین های گوشی ایفون معمولا براثر ضربه خوردن فوکوس آن‌ها خراب شده و دچار لرزش می‌شود که باید تعویض شود. یا به دلیل آبخوردگی و مایعات و نفوذ آن در دوربین دچار تاری می‌شود که قابل تعمیر نیست و باید تعویض شود. اگر شما دوربین اصلی و از روی گوشی نو باز نشده بر روی آن نصب نمایید دیگر کیفیت قبل را نخواهید داشت. ما برای شما دوربین اصلی از روی گوشی نو باز شده را با ضمانت برای گوشی شما نصب خواهیم کرد.

تعمیرات فیس آیدی آیفون

تعمیر فیس آیدی آیفون در مجموعه “تیم تعمیرات” که به صورت تخصصی انجام می دهد و امکان پذیر است. فیس ایدی موبایل اپل که از گوشی ایکس شروع شد. به دلیل مسائل امنیتی همانند گوشی های قدیمی این شرکت که فینگر پرینت داشتند در قبل قابل تعویض نیستند. این قابلیت در گوشی فقط اگر بخواهیم کار کند بعد از آسیب دیدگی باید تعمیر شود.

تعمیرات این قسمت که نیاز به تجهیزات پیشرفته خواهند داشت. که ما در مرکز تیم تعمیرات این تجهیزات را تهیه و در اختیار داریم. شما از این پس می توانید گوشی های خود را که مشکل faceid دارند را برای ما بیاورید، یا ارسال کنید تا برای شما تعمیر کنیم.

فیس آیدی موبایل اپل به چه صورت کار می کند ؟

فیس ایدی موبایل اپل وقتی گوشی رو در دست خود می گیرید اولین بخشی می باشد که فعال می‌ شود. این تکنولوژی و قابلیت اثر شناسایی صورت شما یا همان faceid است. که هزاران پرتو نور مادون قرمز را به نقاط مختلف صورت شما می تاباند تا بتواند چهره شما را شناسایی کندد. دلیل استفاده این تکنولوژی از مادون قرمز این است که در تاریکی باز بتواند چهره شما را شناسایی و قفل صفحه را باز کند.

تعمیرات آیفون چقدر هزینه دارد؟

تعمیرات آیفون بسته به ایراد و مدل گوشی هزینه آن متفاوت است. اما خدمات تعمیری که نیاز به تعویض قطعه دارند قیمت و تعرفه آنها مشخص می باشد و با تماس با ما و گفتن مدل گوشی و ایراد آن می توانید استعلام قیمت را از ما دریافت نمائید. بعضی از خدمات تعمیرات که ایرادات مادربردی هستند را نمی توان قیمت مشخصی داد و بعد از بازشدن و بررسی توسط تکنسین مشخص خواهد شد که قبل از تعمیر حتما به اطلاع شما خواهد رسید و بعد از تایید شما متخصصین ما آن را برای شما تعمیر خواهند کرد.

منبع : تعمیرات آیفون آروند گارانتی


خدمات دیگر تیم تعمیرات برای تعمیر محصولات اپل