تعمیرات مک بوک اپل
تعمیرات مک بوک اپل

مرکز تعمیرات مک بوک اپل تمامی خدمات مرتبط با این لپ تاپ را به شما ارائه می‌دهد. تعمیرات MacBook اپل به دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری تقسیم می‌شود. با مراجعه به مرکز “تیم تعمیرات” شما تمام مشکلات دستگاه خود را می‌توانید برطرف نمائید. مرکز تعمیراتی ما که از تیمی متخصص که بیش تز یک‌دهه تجربه تعمیرات محصولات اپل را دارند. با ضمانت تعمیر لپ تاپ اپل شما را انجام خواهند داد.

اینکه تعمیرات مک بوک شما توسط یک تکنسین باتجربه انجام شود خیلی مهم است. تعمیرمک‌بوک نیازمند تخصص و مهارت و تجربه بسیار است. به همین دلیل اگر لپ‌تاپ اپل شما هرگونه مشکلی داشته باشد. با خیالی راحت می‌توانید تعمیرات آن را به تکنسین‌های مرکز ما بسپارید تا آن را با قطعات اصلی و با ضمانت برای شما انجام دهند.

همان‌طور که گفته شد مشکلات این دستگاه به دو بخش نرم‌افزاری و سخت‌افزاری تقسیم می‌شود. مشکلات سخت افزاری مرتبط با ظاهر دستگاه و قطعات فیزیکی است. و مشکلات نرم افزاری نیز شامل سیستم عامل و برنامه‌های داخلی دستگاه است. مک‌بوک‌ها دارای ساختار حساس و پیچیده‌ای است، به همین است که تعمیرات آنها باید توسط یک مرکز نعمیرات معتبر و تکنسین با تجربه انجام شود.

ایرادات و تعمیرات مک بوک اپل

ایرادات رایج مک بوک نیز مثل باقی لپ‌تاپ‌ها، کامپیوتر‌ها و… است. در این بخش به بررسی ایرادات رایج این دستگاه که کاربران بیشتر با آن روبه‌رو می‌شوند می‌پردازیم.

  • هنگ کردن مک بوک : نیاز به ارتقای حافظه، از علائم این نیاز می‌توان به هنگ کردن مرتب سیستم، زمان بوت طولانی macbook و ضعف کارایی و کاهش سرعت رایانه به هنگام استفاده از نرم افزارهای مختلف اشاره کرد. برای رفع این مشکل می‌توانید به ارتقای حافظه‌ رم دستگاه خود بپردازید.
  • صداهای زیاد مک بوک : نقص دیسک سخت، علامت وجود این مشکل ایجاد صداهای بلندی شبیه به کلیک در زمان دسترسی رایانه به یک داده در دیسک سخت است که از طریق پشتیبان‌گیری آنلاین از داده‌ها و جایگزین کردن یک دیسک سخت جدید قابل حل می‌باشد.
  • داغ شدن مک بوک : داغ شدن بیش از حد مک بوک که نشانه آن مشکل هیت سینک لپ‌تاپ اپل می‌باشد. این مشکل کارایی دستگاه را تا حد زیادی دچار اختلال می‌کند. سرویس و تعمیر مشکل سیستم خنک کننده در حل این مشکل تاثیر بسزایی دارد.
  • کم بودن سرعت مک بوک : کم بودن سرعت مک بوک‌های قدیمی می‌تواند مربوط به هارددیسک باشد. که یکی از علامت های وجود این مشکل کاهش سرعت انتقال داده‌ها و طولانی بودن زمان اجرای نرم افزارها است. که برای رفع این مشکل می‌توانید از هارد ssd ارتقا دهید که این مشکل از بین خواهد رفت.
  • خالی شدن سریع باتری مک بوک : خالی شدن زود هنگام شارژ باتری مک‌بوک که نشانه تمام شدن عمر باتری دستگاه است. برای برطرف شدن این مشکل می‌توانید تعویض باتری مک بوک را انجام دهید.

عیب یابی و تعمیرات مک بوک اپل

عیب یابی و تعمیرات مک بوک اپل
عیب یابی و تعمیرات مک بوک اپل

برای تعمیرات مک بوک اپل اولین قدم عیب یابی دقیق می‌باشد. اگر عیوب دستگاه به درستی تشخیص داده شود تعمیرات این دستگاه به خوبی انجام شده و نتیجه ی دلخواه حاصل می شود. واحد تعمیرات نوت بوک اپل در تلاش است تا با عیب یابی دقیق در کوتاه ترین زمان دستگاه شما را به کیفیت اولیه برگرداند.

شما می توانید با مراجعه به این مرکز تمام عیوب نوت بوک خود را صرف نظر از مدل آن برطرف کنید. تمام عیوب ذکر شده در بالا در این مرکز قابل حل می باشد. نوت بوک ها به طور کلی دارای قطعات حساسی هستند و پیچیدگی آنها نیاز به حضور تعمیرکار متخصص را بیشتر می کند. به همین دلیل اگر به تعمیرات نوت بوک اپل احتیاج داشتید حتما به یک مرکز معتبر و رسمی مراجعه کنید.

تعمیر، تعویض و سرویس دوره‌ای فن مک بوک اپل

فن مک بوک از آن دست قطعاتی است که نقش بسزایی در دوام کیفیت و عمر مفید مک بوک دارد. عدم توجه به این قطعه و ترک سرویس‌های دوره‌ای آن، نه تنها سبب آسیب به این بخش از دستگاه می گردد، بلکه به مرور، استهلاک سایر اجزا را در پی خواهد داشت. نخستین گام در تعمیر و تعویض فن مک بوک، کسب اطمینان از خرابی آن است!

به عبارتی دیگر، بسیاری از اشکالات پیش آمده در فن های مک بوک نه به دلیل خرابی این قطعه بلکه به دلیل کثیفی و آلودگی بیش از حد آن است. بنابراین نخستین گام پیش از اقدام به تعمیر فن آن است که از تمیزی و پاک بودن آن مطمئن گردید. در شرایطی که فن مک بوک مورد سرویس قرار نگیرد و دائماً در فضاهای آلوده مورد استفاده قرار گیرد، به تدریج قدرت تهویه هوای را از دست می دهد و از کار می افتد.

در هر حال خرابی های پیش امده در فن عموماً قابل رفع است و کارشناسان تعمیرات نوت بوک اپل می توانند با اندک دستکاری تعمیر و تعویض فن مک بوک را به سرانجام برسانند.

تعمیر فلت مک بوک اپل

فلت یکی از قطعات بکاررفته در نوت بوک اپل است که امکان بروز خرابی در آن وجود دارد. خرابی های پیش آمده در کابل فلت عموماً به دلیل وارد شدن ضربه به این دستگاه و تحمل فشار بیش از حد اتفاق می‌افتد. از این‌رو توصیه می‌شود در جابجایی‌های دستگاه و در حین کار با آن، به این مسئله توجه شود. خوشبختانه خرابی های فلت مک بوک با تعویض و تعمیر این بخش از دستگاه قابل رفع است و این مسئله –یعنی نیاز به تعمیر یا تعویض فلت- بسته به نظر کارشناس تعمیر نوت بوک اپل دارد.

نکته آخر آنکه خرابی‌های پیش آمده در فلت نشانه‌هایی دارد که با مشاهده آنها، می‌توان پی به خرابی این بخش از دستگاه برد. شما کاربران گرامی می‌‌توانید در صورت مشاهده هر گونه اشکال در مک بوک مورد استفاده خویش به نمایندگی رسمی اپل مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مرتبط با این دستگاه را دریافت نمایید.

واحدهای تعمیرات مک بوک

واحدهای تعمیرات مک بوک با استفاده از مجرب ترین کارشناسان و متخصصان این امکان را برای کاربران فراهم کرده است. تا بهترین سرویس ها را دریافت کنند. تعمیرات نوت بوک در این مرکز با بهره مندی از ابزارآلات مدرن دنیا انجام می شود. تعویض قطعات نیز به صورت کاملا تخصصی در این واحد انجام می شود.

قطعات کارکرده با نمونه ی اورجینال جایگزین خواهند شد. تمامی قطعات دارای گارانتی می باشند. تمامی دستگاه ها پس از تعمیرات برای کاربر تست شده و سپس تحویل داده می شوند.

نمایندگی تعمیر مک بوک

نمایندگی تعمیر مک بوک
نمایندگی تعمیرات مک بوک

نمایندگی تعمیر مک بوک در بخش های فروش، خدمات پس از فروش و تعمیرات به کاربران خدمت رسانی می کند. انواع macbook در این مرکز به فروش می‌رسد. برای دریافت اطلاعات تخصصی در مورد هر کدام از مدل های مک بوک می‌توانید به نمایندگی مک بوک مراجعه کنید.

به یاد داشته باشید خرید از یک مرکز معتبر و رسمی به کاربران این امکان را می‌دهد تا محصولات اورجینال را خریداری کنند. در راستای ارائه خدمات بهتر به شما در تلاش هستم تا سرویس های مربوطه را در کمترین زمان و با بالاترین سطح کیفی ارائه کنیم. تمامی محصولات نمایندگی محصولات اپل دارای ضمانت بوده و کاملا اورجینال می‌باشند.