تعمیرات سرفیس

تعمیرات سرفیس

تعمیرات سرفیس در شرکت “تیم تعمیرات” برای شما به صورت تخصصی توسط تکنسین‌های با تجربه بالای ده سال انجام می‌شود. همچنین تعمیر تخصصی تبلت مایکروسافت به دلیل حساس بودن قطعات لازم است. که با تجهیزات بروز و دقیق کار تعمیرات بر روی آنها انجام شود. ما با توجه به اینکه به صورت تخصصی فقط کار تعمیرات را انجام می‌دهیم. انواع دستگاه‌هایی که در این زمینه لازم است را وارد کرده‌ایم و این کار را با دقت بالا انجام می‌دهیم. و به همین دلیل برای کارهای تعمیراتی ضمانت هم خواهیم داد.

تمامی خدمات و قطعات استفاده شده در کار تعمیرات دستگاه شما در مرکز ما با ضمانت انجام خواهد شد. تعویض تاچ و ال‌سی‌دی (صفحه نمایش)، تعویض باتری، حل مشکل خاموشی، حل مشکل تخلیه سریع شارژ و تمامی مشکلات دیگر در کمترین زمان و با استاندارد روز دنیا برای شما انجام خواهد شد.

نحوه دریافت خدمات تعمیرات سرفیس از تیم تعمیرات به چه صورت است؟

برای مشاوره قبل از تعمیر سرفیس خود هم می‌توانید با ما تماس بگیرید. و هم اینکه فرم درخواست تعمیرات را تکمیل نمایید تا تکنسین ما با شما تماس بگیرد. بعد از آن شما اگر در تهران ساکن هستید می‌توانید به صورت حضوری به شرکت ما مراجعه کنید. و یا به صورت غیر حضوری با پیک برای ما ارسال نمایید.

عزیزانی که در دیگر استان‌ها زندگی می‌کنند هم بعد از مشاوره می‌توانند با پست و یا تیپاکس دستگاه خود را برای ما ارسال نمایند. تا کار تعمیرات را متخصصین متعهد ما در کمتر از یک هفته برای شما انجام دهند و دستگاه را برای شما ارسال نمایند.


تعمیرات سرفیس چه مدل هایی را تیم تعمیرات انجام می‌دهد؟

چرا مشتریان ما را برای انجام تعمیرسرفیس خود انتخاب می‌کنند؟

 1. از قطعات اصلی استفاده می‌کنیم
 2. ضمانت تعمیرات می‌دهیم
 3. سرعت بالا در خدمات
 4. از ابزار بروز دنیا برای تعمیرات استفاده می‌کنیم
 5. تکنسین‌های با تجربه و متعهدی داریم
 6. قیمت مناسب خدمات
 7. پاسخ گویی حتی در روزهای تعطیل رسمی

دستگاه سرفیس به دلیل سبکی و قابل حمل بودن راحت آن خیلی مورد توجه عموم مردم مخصوصا اساتید دانشگاه و دانشجویان و … قرار گرفت. و تعداد آن نسبت به دیگر دستگاه ها مثل لپ‌تاپ بیشتر شد. همین دلیل سبکی و قابل حمل بودن راحت باعث شد. که این دستگاه بر اثر ضربه خوردگی و آب خوردگی خیلی آسیب ببیند.

با مراجعه مشتریان قبلی ما برای تعمیرات این دستگاه باعث شد. که شرکت ما تجهیزات لازم را برای تعمیر این دستگاه حساس خریداری کند. و تکنسین ها را آموزش تخصصی و حرفه‌ای دهد تا بتوانند. این دستگاه دوست داشتنی را در کمتر از یک هفته بتوانند به طوری عالی برای شما تعمیر کنند و به شما بازگردانند.

خدماتی که نمایندگی تعمیر سرفیس به شما ارائه می‌دهد.

تعمیر سرفیس
 • تعویض باتری
 • تعویض تاچ و ال سی دی
 • تعمیرات مادربرد
 • تعمیر مدار شارژ
 • تعمیر مشکل خاموشی
 • تعمیر سی پی یو
 • ارتقا هارد
 • تعمیر فن و هیتسینک
 • تعمیر و تعویض دوربین
 • تمامی خدمات تعمیرات نرم افزاری
 • بازیابی اطلاعات به صورت نرم افزاری و سخت افزاری
 • تعمیر شارژر سرفیس

تعویض باتری سرفیس اصلی با ضمانت

تعویض باتری سرفیس اصلی با ضمانت در مرکز تیم تعمیرات برای شما انجام می‌شود. این کار بسیار حساس است به این دلیل که برای تعویض باتری باید اول تاچ ال‌سی‌دی دستگاه شما باز شود. پس باید تجهیزات مناسب این کار و همچنین داشتن تجربه بالا برای این کار داشت. در مجموعه تیم تعمیرات تجهیزات روز دنیا برای تمامی کارها و تعمیرات سرفیس موجود می‌باشد.

همچنین با داشتن کارشناسانی با تجربه بالای یک‌دهه در امر تعمیر سرفیس این کار را به خوبی برای شما انجام خواهند داد. پس از تعویض باتری اصلی سرفیس شما کاملا تست خواهد شد. همچنین تمامی قطعات تعویضی و خدمات ما برای شما مشتریان دارای ضمانت نیز می‌باشد. شما نیز می‌توانید بعد از تحویل دستگاه خود در زمان مناسب به طور کامل و دقیق دستگاه خود را با خیالی راحت تست نمایید.

هزینه تعمیر سرفیس چقدر است؟

هزینه تعمیر سرفیس بسته به ایراد و مدل تبلت سرفیس شما متفاوت است. اما خدمات تعمیری که نیاز به تعویض قطعه دارند قیمت و تعرفه آن مشخص است. و ما قبل از انجام تعمیرات surface آن را به شما اطلاع خواهیم داد. بعضی از خدمات تعمیرات که ایرادات مادربردی هستند. را نمی توان قیمت مشخصی داد و بعد از بازشدن و بررسی توسط تکنسین مشخص خواهد شد. که قبل از تعمیر حتما به اطلاع شما خواهد رسید و بعد از تایید شما متخصصین ما آن را برای شما تعمیر خواهند کرد.

زمان تعمیرات سرفیس چقدر است؟

زمان تعمیرات سرفیس بسته به نوع ایرادی که تبلت شما دارد متفاوت است. اگر مشکلاتی از قبیل خرابی باتری و یا صفحه نمایش و قطعات تعویضی باشد. حدود دو الی سه روز کاری زمان نیاز دارد. اگر تعمیرات surface شما به مادربرد ارتباط داشته باشد. ما آن را در حدود کمتر از یک هفته برای شما تعمیر خواهیم کرد. تیم تعمیرات سریع ترین خدمات را به شما ارائه خواهد داد.