تعمیرات سرفیس پرو 4
تعمیرات سرفیس پرو 4

تعمیر سرفیس پرو ۴ با ضمانت و قطعات اصلی در مرکز ما انجام می‌شود. تعمیرات سرفیس توسط متخصصین ما که بیش از یک‌دهه تجربه دارند برای شما انجام خواهد شد. علاوه بر تجربه بالای متخصصین ما تجهیزات بروز دنیا و دقیق ما که در مرکزمان داریم. ما را یکی از بهترین مراکز تعمیراتی کرده است که مشتریان راضی بسیاری دارد. تکنسین‌ها بعد از بررسی دقیق سرفیس شما و عیب‌یابی با مهارت بالا و با تجهیزات مخصوص کار تعمیرات دستگاه شما را انجام می‌دهند. تمامی موارد اگر نیاز به قطعاتی در تعمیرات داشته باشد با استفاده از قطعه اصلی جایگزین در دستگاه surface pro ۴ شما خواهد شد. این قطعات و خدمات ما برای شما دارای گارانتی است. شما پس از تعمیر می‌توانید با خیال راحت و کیفیت بالا همانند قبل از دستگاه خود استفاده کنید.

دستگاه سرفیس پرو ۴ به دلیل سبکی و قابل حمل بودن راحت آن خیلی مورد توجه عموم مردم مخصوصا اساتید دانشگاه و دانشجویان و … قرار گرفت. تعداد آن نسبت به دیگر دستگاه‌هایی مثل لپ‌تاپ بیشتر شد. همین دلیل سبکی و قابل حمل بودن راحت باعث شد که این دستگاه surface بر اثر ضربه خوردگی و آب خوردگی خیلی آسیب ببیند. با مراجعه مشتریان قبلی ما برای تعمیرات این دستگاه باعث شد. که شرکت ما تجهیزات لازم را برای تعمیر این دستگاه حساس خریداری کند. تکنسین ها را آموزش تخصصی و حرفه‌ای دهد. تا بتوانند این دستگاه را در کمتر از یک هفته بتوانند به طوری عالی برای شما تعمیر تخصصی کنند و به شما بازگردانند.

ما چه خدماتی را برای تعمیر سرفیس پرو 4 به شما ارائه می‌دهیم؟

تعویض باتری سرفیس پرو 4
تعویض باتری سرفیس پرو 4
تعویض تاچ و ال‌سی‌دی سرفیس پرو 4
تعویض تاچ و ال‌سی‌دی سرفیس پرو 4
تعمیر مادربرد سرفیس پرو 4
تعمیر مادربرد سرفیس پرو 4
تعمیر قاب و لولا سرفیس پرو 4
تعمیر قاب و لولا سرفیس پرو 4

تعویض تاچ و ال سی دی تبلت سرفیس پرو ۴

تعویض تاچ و ال سی دی سرفیس پرو ۴ نیز با قطعه اصلی در مرکز ما انجام می‌شود. این کار باعث می‌شود که بعد از تعویض شما همان کیفیت عالی قبل را تجربه کنید. پس اگر تاچ و ال‌سی‌دی شما آسیب دید نگران این موضوع نباشید. اگر صفحه نمایش شما قسمت تاچ آن کار نکند شما باید این قطعه را تعویض کنید. یا اگر صفحه شما دچار پرش تصویر است نیز باید این قطعه تعویض و یک قطعه اصلی جایگزین آن شود. برای تعویض این قطعه باید مهارت بالایی داشت چون زیر ال‌سی‌دی چسب است. اگر مهارت لازم برای این کار را نداشته باشد تکنسین ممکن است به دیگر قطعات نیز آسیب وارد کند. اما متخصصیم ما آموزش‌های حرفه‌ای در این زمینه را دیده اند. این کار را ما با استاندارد برای شما انجام خواهیم داد.

تعویض باتری سرفیس پرو

تعویض باتری serface pro ۴ با ضمانت در مرکز تعمیرات سرفیس پرو ۴ ما انجام می‌شود. در این زمانه تمامی باتری‌های دستگاه‌های مختلف از جمله سرفیس، موبایل، تبلت و … از جنس لیتیومی است. تمامی این باتری‌ها عمر مفیدی دارند و بعد از ان باید تعویض شود. عمر این باتری ها بسته به نحوه شارژ و دشارژ شما متفاوت است اما در کل عمری حدود دو سال دارند. بعد از این مدت و یا زودتر اگر از عملکرد باتری خود ناراضی هستید باید این قطعه تعویض شود. تعویض باتری سرفیس یک کار بسیار حساس و تخصصی می‌باشد. به دلیل اینکه اول از همه باید تاچ و ال‌سی‌دی دستگاه شما کاملا باز و جدا شود. قطعه ال‌سی‌دی با چسب مخصوصی به بدنه سرفیس چسبیده که باید با تجهیزات خاص و همچنین مهارت بالا این دو قطعه را از هم جدا کرد.

بعد از جداسازی کامل اسکرین باید تمامی قطعات از جمله هیت سینگ و مادربرد کاملا باز شود. بعد از جداسازی آنها می‌بایست باتری را از بدنه جدا کرد که این قطعه هم با چسب به بدنه چسبیده است. بعد از تمامی این کارها نوبت جایگزینی یک باتری اصلی است که دوباره آن را باید با چسب در جای مخصوص خودش بگذاریم. مرحله بعدی بستن مادربرد اصلی و هیت سینک است. تمامی این مراحل که انجام شد با چسب مخصوص باید تاچ و ال سی دی را بر روی دستگاه سوار کنیم. ما بعد تمامی این مراحل برای کنترل کیفیت کار انجام شده تمامی قسمت ها را تست خواهیم کرد. بعد از آن تحویل شما مشتری گرامی خواهد شد.

منبع : تعمیرات سرفیس پرو 4