تعمیرات سرفیس پرو 5
تعمیرات سرفیس پرو 5

تعمیر سرفیس پرو 5 با ضمانت و قطعات اصلی در مرکز تعمیرات سرفیس تیم تعمیرات با ضمانت انجام می‌شود. کار تعمیر دستگاه شما توسط متخصصین ما که بیش از یک‌دهه تجربه دارند برای شما انجام می‌شود. علاوه بر تجربه بالای تکنسین‌های ما تجهیزات بروز دنیا و دقیق ما که در مرکز تیم تعمیرات داریم. ما را یکی از بهترین مراکز تعمیراتی تبدیل کرده است که مشتریان راضی زیادی دارد.

تکنسین‌ها بعد از بررسی دقیق دستگاه شما و عیب‌یابی با مهارت بالا در سریع‌ترین زمان و با تجهیزات مخصوص کار تعمیرات دستگاه شما را انجام می‌دهند. تمامی موارد اگر نیاز به قطعه در تعمیر دستگاه شما داشته باشد با استفاده از قطعه اورجینال جایگزین در دستگاه surface pro 5 شما می‌شود. این قطعات و خدمات ما در تعمیرات برای شما دارای گارانتی است. شما پس از تعمیرات دستگاه خود می‌توانید با خیال راحت و کیفیت عالی همانند قبل از سرفیس خود استفاده نمائید.

دستگاه سرفیس پرو ۵ به دلیل سبکی و قابل حمل بودن راحت آن خیلی مورد توجه مردم مخصوصا اساتید دانشگاه و دانشجویان و … قرار گرفته است. تعداد آن نسبت به دیگر دستگاه‌ها مثل لپ‌تاپ در بازار بیشتر شد. همین دلیل سبکی و قابل حمل بودن راحت باعث شد که این دستگاه بر اثر ضربه‌خوردگی و آب خوردگی خیلی دچار آسیب دیدگی شود. با مراجعه مشتریان قبلی ما برای تعمیرات این دستگاه باعث شد. که شرکت تیم تعمیرات ما تجهیزات لازم را برای تعمیرات این دستگاه حساس را خریداری نماید. تکنسین ها خود را آموزش تخصصی و حرفه‌ای دهد. تا بتوانند این دستگاه سرفیس را در کمتر از یک هفته بتوانند به طوری عالی و استاندارد برای شما تعمیر تخصصی انجام دهند.

تیم تعمیرات چه خدماتی برای تعمیر سرفیس پرو 5 به شما ارائه می کند؟

  1. تعویض باتری
  2. تعویض تاچ و ال سی دی
  3. تمامی خدمات تعمیرات سخت افزاری
  4. تمامی خدمات تعمیرات نرم افزاری
  5. تعویض و ارتقا هارد
  6. تعویض و ارتقا رم
  7. تعمیر سیستم کولینگ سرفیس
  8. بازیابی اطلاعات به صورت نرم افزاری و سخت افزاری
  9. تعمیر شارژر سرفیس

تعویض تاچ و ال سی دی سرفیس پرو 5

تعویض تاچ و ال سی دی سرفیس پرو 5 در تیم تعمیرات با قطعه اصلی برای شما انجام می‌شود. این کار توسط کارشناسان با تجربه ما به طور استانداردی برای دستگاه شما انجام می‌شود. قطعه تعویضی و خدمات ارائه شده به شما دارای ضمانت نیز می‌باشد. پس با خیالی راحت این کار را به ما بسپارید قیمت تاچ ال‌سی‌دی surface pro 5 چقدر است برای اطلاع از قیمت لطفا با ما تماس بگیرید. به دلیل نوسانات ارزی قادر به درج قیمت در سایت نیستیم. ولی به شما نوید این را می‌دهیم که بهترین کیفیت و بهترین قیمت ها را به شما خواهیم داد. پس با ما در تماس باشید.

منبع : تعمیرات سرفیس پرو 5